חברות משתתפות

קורס מתקדם לרפואה אסתטית

א.מ.י טכנולוגיות רפואיות

א.מ.י טכנולוגיות הינה חברה מובילה בתחום שיווק של מוצרים וטכנולוגיות רפואיות בישראל.

חברה הוקמה ב-1986 על ידי רמי דולברג ושמה ליעד לתרום לקידום ושיפור שירות הרפואה בישראל באמצעות שיווק ושימוש במוצרים בעלי ערך טכנולוגי חדשני א.מ.י טכנולוגיות הנה חברה מובילה בתחום שיווק של מוצרים וטכנולוגיות רפואיות בישראל.
החברה הוקמה ב-1986 על ידי רמי דולברג ושמה ליעד לתרום לקידום ושיפור שירות הרפואה בישראל באמצעות שיווק ושימוש במוצרים בעלי ערך טכנולוגי חדשני. א.מ.י טכנולוגיות מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן שהינן שותפות עסקיות לחזון, לפעילות ולמחויבות לספק מוצרים חדשניים כדי העלות את רמת הרפואה בישראל.
שירות הלקוחות של א.מ.י טכנולוגיות מורכב מצוות עובדים מיומן ומערכת לוגיסטיקה חיצונית של חברת מד-לוג, המאפשרת אספקת המוצרים באופן יעיל ומסור. צוות אנשי המכירות הינו מקצועי, מיומן ונכון להעניק ללקוחות החברה תמיכה, הדרכה ושירות מסור.
אנשי המכירות עוברים השתלמויות רבות אצל היצרנים כדי להכשירם למלא את תפקידם בצורה המקצועית והיעילה ביותר. החברה מצפה בשנים הקרובות להרחיב את פעילותה עם הספקים הקיימים וגיוס ספקים חדשים המציעים פריצות טכנולוגיות ומוצרים חדשניים​

לימודי אסתטיקה רפואית

מדיקל נובה

מדיקל נובה הנה הנציגה הבלעדית של חברות מובילות בעולם בתחומי האסתטיקה והמדיקל, וספקית מכשור טכנולוגי מתקדם בתחומים אלו.

מדיקל נובה מציעה לפלסטיקאים, רופאי עור, אסתטיקנים, גניקולוגים, קוסמטיקאיות, רשתות אסתטיקה ומועדוני כושר וספא, מגוון פתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר.
מדיקל נובה נוסדה בשנת 2002.
מדיקל נובה הנה הנציגה הבלעדית של חברות מובילות בעולם בתחומי האסתטיקה והמדיקל, וספקית מכשור טכנולוגי מתקדם בתחומים אלו.
מדיקל נובה מציעה לפלסטיקאים, רופאי עור, אסתטיקנים, גניקולוגים, קוסמטיקאיות, רשתות אסתטיקה ומועדוני כושר וספא, מגוון פתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר.
כל המכשירים הנמכרים על ידי 'מדיקל נובה' עומדים בתקנים הדרושים שנקבעו בחוק האמ"ר.
מדיקל נובה מעניקה ללקוחותיה שירות כולל ואיכותי, לרבות הדרכות מקצועיות, תמיכה קלינית וטכנית, וכן ליווי עסקי ושיווקי ארוך טווח.
מדיקל נובה מספקת מגוון פתרונות מימון, על מנת לאפשר ללקוחותיה לרכוש את הציוד הטוב ביותר.​

קורס רפואה אסתטית מתקדם

אלפא מדיקס

חברת אלפאנדיקס בע”מ נוסדה בשנת 2010 ע”י מנהלים בעלי ידע, התמחות וניסיון מוכח בשיווק מוצרים בתחום רפואת עור ואסתטיקה. החברה חרתה על דגלה לייבא ולשווק מוצרים חדשניים, איכותיים ובטוחים בתחום.

מתוך הכרות והבנה מעמיקה בתחום האסתטיקה, חברת אלפאמדיקס משווקת סל מוצרים וציוד רפואי למענה מקסימלי לצורכי הרופאים והמטופלים. כל המוצרים המיובאים ע”י אלפאמדיקס נבדקו, הוכחו ואושרו כבטוחים ויעילים. החברה מעניקה ליווי מקצועי, הדרכה והכוונה בהתאם לצרכי הרופאים.
אלפאמדיקס בע”מ מתחייבת לעמוד בדרישות ת”י ISO 9001:2008 ולשמור על ניהול איכות השירות.
ניהול האיכות מהווה חלק אינטגראלי מתרבות החברה בכל תחומי עיסוקיה וכולל: ביצוע העבודה בצורה המיטבית תוך תכנון, בקרה, פעילות מתקנת לשיפור מתמיד והבטחת איכות השירות.
כל זאת תוך כדי הענקת שירות ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על שביעות רצונם של לקוחותינו

קורס רפואה אסתטית לרופאים

פרומדיקס

פרומדיקס היא חברה בינלאומית הפועלת במספר מדינות באירופה ובישראל.

פרומדיקס מפיצה מכשור וחומרים לחידוש העור, קוסמטיקה רפואית ומכשור דרמטולוגי.
פרומדיקס היא חברה בינלאומית הפועלת במספר מדינות באירופה ובישראל.
פרומדיקס מתמחה בהפצת מכשור וחומרים לחידוש העור, קוסמטיקה רפואית ומכשור דרמטולוגי מרבית עובדי חברת פרומדיקס מגיעים מתחום הרפואה, מה שעוזר להם להבין טוב יותר את צרכיי הלקוחות על מנת לתת את הטיפול הקצועי והטוב ביותר באמצעות החומרים הטובים ביותר.
בתור יבואנים ומפיצים של מוצרים בתחום הרפואה, מטרתם היא להביא את המוצרים החדשניים ביותר מהיצרנים הבולטים והמובילים בתחומם בכדי לשפר את איכות חייהם של המטופלים

לימודי רפואה אסתטית

BIO-TEAM

BIO-TEAM הינה חברת הפצה מובילה בישראל המתמקדת במתן פתרונות חדשניים, מוצרים ומכשירים רפואיים אסתטיים.

BIO-TEAM הנה חברת הפצה מובילה בישראל המתמקדת במתן פתרונות חדשניים, מוצרים ומכשירים רפואיים אסתטיים.
החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי צוות ידוע היטב עם שנים רבות של ניסיון עשיר בתעשיית המכשור הרפואית, החברה מחויבת להביא התפתחויות חדשות למנתחים ורופאים על מנת לעזור להם לשפר את יעילות עבודתם ונוחות החולים.
BioTeam מייצגים חברות מובילות בייצור בינלאומי עם טכנולוגיות ומוצרים מתקדמים.
המטרה העומדת לנגד עיניהם היא לספק למרפאות הרופאים מכשירים רפואיים חדשניים ופורצי דרך על מנת לשפר את יעילותם, תוצאות הטיפול ותחושות המטופלים

קורס הזרקות לרופאים

סלע מדיקל

סלע מדיקל בע"מ נוסדה בשנת 2001. סלע מדיקל משווקת ומייבאת ציוד רפואי מתכלה כגון שתלים מתכלים וציוד לחדרי ניתוח.

החברה מייבאת ומשווקת ציוד רפואי 'בוטיקי' במגוון תחומים – נוירורדיולוגיה פולשנית (צנתורי מוח) , כירורגיה (אורולוגיה, גינקולוגיה, עמוד שדרה, קרדיולוגיה) דבקים לחדר ניתוח וכירורגיה דרמטולוגית.
על לקוחות החברה נמנים כל בתי החולים בישראל, משרד הבריאות, משרד הביטחון וצה"ל